Dětské hřiště

Dětské hřiště v Lomci

V roce 2023 bylo vzhlededem k navyšujícímu se počtu nových mladých rodin s dětmi v místní části Lomec vybudováno nové dětské hřiště, které poskytne místo pro setkávání nejen rodičů a le i ostatních občanů obce a možnost sportovního vyžití dětí. Instalace herních prvků v místní části Lomec byla provedena na pozemku ve vlastnictví obce Strážkovice v širším centru místní části Lomec. Dětské hřiště je veřejné bez oplocení a volně přístupné veřejnosti.

Dětské hřiště v Lomci
 

Dětské hřiště bylo vybudováno za podpory Nadace ČEZ.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
provozni-a-navstevni-rad-detskeho-hriste-lomec.pdf 206.6 Kb

Dětské hřiště ve Strážkovicích

V roce 2011 bylo pro potřeby volnočasových aktivit nejmenších obyvatel a jako místo setkávání nejen rodičů ale i ostatních občanů obce vybudováno na Strážkovické návsi vedle budovy bývalé školy Dětské hřiště. Na zatravněném hřišti se nalézají herní prvky pro děti od dvou do čtrnácti let s dopadovými zónami s kačírku a dřevěný altán, který slouží nejen ke hrám ale i pořádání různých kulturních akcí. Celé hřiště je oploceno dřevěným plotem, osazeno lavičkami a chráněno stínem starých lip.

Dětské hřiště


Dětské hřiště
 

Dětské hřiště bylo vybudováno z finančních prostředků darovaných zastupiteli, kteří se vzadali svých odměn po dobu 1 roku.


Provozní a návštěvní řád dětského hřiště

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
Provozní a návštěvní řád dětského hřiště v.pdf Provozní a návštěvní řád dětského hřiště 134 Kb