Informace

Setkání nejmladších hasičů SDH Strážkovice

Pátek 03.09.2021 od 17:00 hod.

SDH Strážkovice zve všechny nejmladší zájemce o požární sport na první setkání v novém školním roce 2021/22. Další informace podá vedoucí žáků SDH - Iveta Máchová - 608 654 294.

Podrobnosti na plakátu

Setkání nejmladších hasičů SDH Strážkovice


Setkání nejmladších hasičů SDH Strážkovice

Pátek 11.09.2020 od 17:00 hod.

SDH Strážkovice zve všechny nejmladší zájemce o požární sport na první setkání v novém školním roce 2020/21. Další informace podá vedoucí žáků SDH - Iveta Máchová - 608 654 294.

Podrobnosti na plakátu

Setkání nejmladších hasičů SDH Strážkovice


Jsme mezi deseti nejlepšími v ČR !!!

Skvělé umístění SDH Strážkovice - družstva mužů

Při svém prvním reprezentačním startu na 43. MISTROVSTVÍ ČR profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu, konaném ve dnech 24. - 26. srpna 2018 v Liberci, se Strážkovické družstvo mužů ve složení: Jaroslav Klečka, Dominik Malý, Jakub Nýdl, Michal Pašek, Richard Řehout ml., Josef Sedláček, František Steinbauer, Jiří Veselý, David Völfel a Michal Winzig navrací se skvělým umístěním.

Chtělo by se říci „naši zlatí hoši se vrací“. Po třech dnech urputných bojů sedmnácti týmů z celé České republiky, v kategorii sborů dobrovolných hasičů - muži, se naši hasiči navrací domů na desátém místě. Pro všechny občany Strážkovic je toto umístění opravdu zlaté, už jenom z důvodu, že jsme první v Jihočeském kraji. Ten kdo mohl sledovat sportovní klání přímo na místě nebo alespoň v přímém přenosu, musí jistě potvrdit, že to bylo napínavé až do samého konce, a ty nervy... Náročná celoroční příprava byla zúročena. Vždy je možné něco zlepšit a vypilovat, ale na první start, na takto významné akci, to je opravdový úspěch.

Úspěšná reprezentace Strážkovic a celého Jihočeského kraje bude po návratu jistě po zásluze odměněna. Už nyní se ve Strážkovicích dokončuje hasičské sportoviště se zázemím, které zajisté nebude dlouho zahálet nečinností.

Obec Strážkovice děkuje všem členům družstva za vzornou reprezentaci a aktivním členům SDH Strážkovice za podporu při přípravě našich sportovců na soutěže a každodenní podpoře.  V neposlední řadě musíme poděkovat také sponzorům. Bez podpory všech by byl v dnešní době takový úspěch nemyslitelný.

Strážkovický tým v Liberci podporovala parta skalních fanoušků a kamarádů i jim samozřejmě děkujeme za podporu a motivaci.

 

Ještě jednou Hoši děkujem!

 

PS

Kdo nehasí není Čech...

 

Veškeré výsledky na:

http://www.mrps2018.cz/pro-soutezici-a-poradetele/vysledky-2/

Záznam přenosu:

http://www.firetv.cz