Archiv 2013

Pozvánka na 2. Setkání maminek a tvoření s dětmi

Paní Radka Berkovská ze Strážkovic si Vás dovoluje pozvat v sobotu 14.12.2013 od 15.00 hod. na 2. Setkání maminek a tvoření s dětmi, které se bude konat v Multifunkční budově, Strážkovice 78 - 1. patro - velká zasedací místnost.

Podrobnosti v příloze

Těšíme se na setkání s Vámi

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
Tvoření s dětmi 2 - leták.pdf Pozvánka na 2. Setkání maminek a tvoření s dětmi 384.5 Kb

1. Setkání maminek a tvoření s dětmi

V sobotu 2.11.2013 se v zasedací místnosti OÚ Strážkovice konalo 1. SETKÁNÍ MAMINEK A TVOŘENÍ S DĚTMI. Dětičky spolu s maminkami strávily příjemné dvě hodiny stříháním, lepením, kreslením, ale také povídáním, pobíháním a mlsáním. Vyrobily jsme si podzimního ježka, který se jednoho dne celý překvapený vzbudil pod listnatým stromem a co nevidí? Je celý zasypaný spadaným listím. Vzhledem k tomu, že je čas pouštění draků, tak jsme si také nějaké udělaly. A jaké…, jen vzlétnout. Nejlepší výtvory jsou samozřejmě ty, které lze hned sníst, proto si děti poskládaly „jedlou“ pirátskou loď i s piráty a hned si na ní také pochutnávaly. A protože nás tvoření bavilo, vrhly jsme se ještě na figurky vyrobené z ruliček od toaletního papíru. Podařilo se nám vyrobit různá zvířátka, panáčky a ti nejmenší odcházely s papírovým bonbónem. Atmosféru jsme si zpříjemnily šálkem kávy, sladkou svačinkou a děti ochutnaly domácí bezinkovou šťávu. Věřím, že se všem maminkám i dětem naše setkání líbilo a je tedy důvod přemýšlet o tom dalším.
 
Již teď se na něj těším.
 
Radka Berkovská 
 
Fotografie z tvořeníčka zde

Pozvánka na 1. Setkání maminek a tvoření s dětmi

Paní Radka Berkovská ze Strážkovic si Vás dovoluje pozvat v sobotu 02.11.2013 od 15.00 hod. na 1. Setkání maminek a tvoření s dětmi, které se bude konat v Multifunkční budově, Strážkovice 78 - 1. patro - velká zasedací místnost.

Podrobnosti v příloze

Těšíme se na setkání s Vámi

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
Tvoření s dětmi - leták_2013.pdf 1. Setkání maminek a tvoření s dětmi 320.2 Kb